AeroFlex tutkimuslaitteen IFR / Marconi yhteensopiva akku 13500mAh
calcActive())">
AeroFlex tutkimuslaitteen IFR / Marconi yhteensopiva akku 13500mAh
In stock
- SKU
- CS-ARF350XL
98,95 €
AeroFlex tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
IFR
Marconi
Marconi
Korvattavat AeroFlex tutkimuslaitteen alkuperäisakut
AG205012
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu AeroFlex tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi …
| SKU | CS-ARF350XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156185 |
| Korvaa | AG205012 |
| Kapasiteetti (mAh) | 13500mAh / 99.9Wh |
| Mitat | 146.22 x 80.00 x 33.10mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |