AeroFlex tutkimuslaitteen 3500A / Cobham AvComm 8800S yhteensopiva akku 10200mAh
calcActive())">
AeroFlex tutkimuslaitteen 3500A / Cobham AvComm 8800S yhteensopiva akku 10200mAh
In stock
- SKU
- CS-AFR350XL
295,95 €
AeroFlex tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
3500A
Cobham AvComm 8800S
Cobham AvComm 8800S
Korvattavat AeroFlex tutkimuslaitteen alkuperäisakut
7020-0012-500
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu AeroFlex tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi …
| SKU | CS-AFR350XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128152408 |
| Korvaa | 7020-0012-500 |
| Kapasiteetti (mAh) | 10200mAh / 113.22Wh |
| Mitat | 165.32 x 69.82 x 18.60mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |