AEMC 6417 Ground Tester, PEL 102, PEL 103 akku 700mAh
calcActive())">
AEMC 6417 Ground Tester, PEL 102, PEL 103 akku 700mAh
In stock
- SKU
- CS-AMC417SL
33,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien AEMC mittalaitteiden kanssa:
6417 Ground Tester
PEL 102
PEL 103
PEL 102
PEL 103
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat AEMC mittalaitteiden alkuperäisakut:
2137.75
694483
694483
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-AMC417SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128132011 |
| Korvaa | 2137.75 / 694483 / 2137.81 / 2137.52 / 2137.61 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 5.88Wh |
| Mitat | 55.60 x 45.56 x 18.12mm |
| Jännite | 8,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |