AEG radiopuhelimen Teleport K yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
AEG radiopuhelimen Teleport K yhteensopiva akku 1200mAh
In stock
- SKU
- CS-BFU169TW
36,95 €
AEG radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Teleport K
Korvattavat AEG radiopuhelimen alkuperäisakut
B169
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu AEG radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-BFU169TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165491 |
| Korvaa | B169 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 8.64Wh |
| Mitat | 70.00 x 62.45 x 26.30mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |