AEG pölynimurin tai robotti-imurin 900165577 / AG901 yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
AEG pölynimurin tai robotti-imurin 900165577 / AG901 yhteensopiva akku 2200mAh
In stock
- SKU
- CS-ELG908VX
33,95 €
AEG pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
900165577
AG901
900165579
AG902
900165581
AG903
900165593
AG905
900165753
900165755
900165757
900165759
900165769
AG906
900165811
900165868
AG932
900165869
AG933
900165870
AG934
900165874
AG932UK
900165875
AG933UK
900165876
AG934UK
900165999
AG907R
900272001
AG908W
900272073
AG909
900272075
AG910
900272117
AG935
900272119
AG935UK
900272155
AG925
900272249
900272251
900272375
900272377
900272379
AG9X
AG901
900165579
AG902
900165581
AG903
900165593
AG905
900165753
900165755
900165757
900165759
900165769
AG906
900165811
900165868
AG932
900165869
AG933
900165870
AG934
900165874
AG932UK
900165875
AG933UK
900165876
AG934UK
900165999
AG907R
900272001
AG908W
900272073
AG909
900272075
AG910
900272117
AG935
900272119
AG935UK
900272155
AG925
900272249
900272251
900272375
900272377
900272379
AG9X
Korvattavat AEG pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
4055132304-2
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu AEG pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-ELG908VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128196341 |
| Korvaa | 4055132304-2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 26.4Wh |
| Mitat | 97.50 x 28.40 x 17.00mm + 49.80 x 28.50 x 16.00mm x 3 |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |