AEG Fame 510 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien AEG langattomien puhelinten kanssa:
Fame 510
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat AEG langattomien puhelinten alkuperäisakut:
0829
DLP413239
DLP413239
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AEF510CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128030447 |
| Mitat | 40.25 x 31.92 x 4.32mm |
| Korvaa | 0829, DLP413239 |
| Kapasiteetti (mAh) | 500mAh / 1.85Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |