AEG Elektrolux FM akku 3600mAh / 12.96Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien AEG imurien kanssa:
Elektrolux FM
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat AEG imurien alkuperäisakut:
900055103
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi imurien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt…
| SKU | CS-AG5103VX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128096504 |
| Korvaa | 900055103 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 12.96Wh |
| Mitat | 89.24 x 46.23 x 24.17mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |