AEG 900273710, 900273722, 900273733 akku 1500mAh / 18.00Wh
calcActive())">
AEG 900273710, 900273722, 900273733 akku 1500mAh / 18.00Wh
In stock
- SKU
- CS-ELB300VX
50,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien imurien kanssa:
AEG:
900273710900273722
900273733
900273735
AG3001
AG3002
AG3003
Electrolux:
900273700900273702
900273731
900273737
900273741
900273746
900273757
ERGO01
ERGO02
ZB02ER
ZB3001
ZB3002
ZB3003)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat imurien alkuperäisakut:
AEG:
2199035011Electrolux:
2199035011)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi imurien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt…
| SKU | CS-ELB300VX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128144397 |
| Korvaa | 2199035011 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 18Wh |
| Mitat | 90.40 x 76.50 x 53.70mm + 53.90 x 28.10 x 27.60mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |