Advent kannettavan tietokoneen 4214 / 4214ES yhteensopiva akku 4400mAh
calcActive())">
Advent kannettavan tietokoneen 4214 / 4214ES yhteensopiva akku 4400mAh
In stock
- SKU
- CS-ADM449NB
50,95 €
Advent kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
4214
4214ES
4490
4214ES
4490
Korvattavat Advent kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
J10-3S2200-G1B1
J10-3S2200-G1L3
J10-3S2200-M1A2
J10-3S2200-S1B1
J10-3S4400-C1L3
J10-3S4400-G1B1
J10-3S4400-S1B1
J10-3S6600
J10-3S6600-G1L1
J10-3S2200-G1L3
J10-3S2200-M1A2
J10-3S2200-S1B1
J10-3S4400-C1L3
J10-3S4400-G1B1
J10-3S4400-S1B1
J10-3S6600
J10-3S6600-G1L1
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Advent kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
| SKU | CS-ADM449NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128158158 |
| Korvaa | J10-3S2200-G1B1, J10-3S2200-G1L3, J10-3S2200-M1A2, J10-3S2200-S1B1, J10-3S4400-C1L3, J10-3S4400-G1B1, J10-3S4400-S1B1, J10-3S6600, J10-3S6600-G1L1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Mitat | 203.00 x 50.85 x 39.60mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |