Advent 4213 akku 4400mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Advent kannettavien tietokoneiden kanssa:
4213
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Advent kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
1A-28
63GG10028-5A SHL
G10-3S3600-S1A1
SBX23456783444285
63GG10028-5A SHL
G10-3S3600-S1A1
SBX23456783444285
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-ADG10NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128026051 |
| Korvaa | G10-3S3600-S1A1 / 63GG10028-5A SHL / SBX23456783444285 / 1A-28 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Mitat | 201.65 x 54.00 x 22.79mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |