Advent 4213 akku 4400 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Advent kannettavien tietokoneiden kanssa:
4213
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Advent alkuperäisakut:
G10-3S3600-S1A1
63GG10028-5A SHL
SBX23456783444285
1A-28
G10-3S4400-S1A1
63GG10028-5A SHL
SBX23456783444285
1A-28
G10-3S4400-S1A1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-ADG10NT |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128026068 |
| Mitat | 201.52 x 53.60 x 23.09mm |
| Korvaa | G10-3S3600-S1A1 / 63GG10028-5A SHL / SBX23456783444285 / 1A-28 |
| Väri | Valkoinen |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |