adidas langattomien kuulokkeiden RPT-01 yhteensopiva akku 700mAh
calcActive())">
adidas langattomien kuulokkeiden RPT-01 yhteensopiva akku 700mAh
In stock
- SKU
- CS-APT001SL
16,95 €
adidas langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
RPT-01
Korvattavat adidas langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
AHB603040
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu adidas langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mall…
| SKU | CS-APT001SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128207146 |
| Korvaa | AHB603040 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 42.00 x 29.80 x 6.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |