ADE lääketieteellisen laitteen M400020 / chair scale yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
ADE lääketieteellisen laitteen M400020 / chair scale yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-ADM400MD
22,95 €
ADE lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
M400020
chair scale
chair scale
Korvattavat ADE lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
MZ40013-002
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu ADE lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
| SKU | CS-ADM400MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128191025 |
| Korvaa | MZ40013-002 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 66.50 x 37.00 x 19.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |